Ramicup 2017 - fotbalový šampionát Ramirent

25-09-2017

Společnost RAMIRENT není jen půjčovna stavebních strojů, ručního nářadí a mechanizace, jak by se mohlo zdát! Je to skvělý tým lidí, kteří vám pomohou vybrat si, co právě potřebujete. A to s působností mezinárodního hřiště Evropy.

RAMIRENT se o své zaměstnance zajímá, a poskytuje jim zajímavé benefity. Jedním z nich je možnost setkání se svými kolegy v zemích, kde působíme. Nebo na společensko-sportovních akcích, které tam pořádáme.

Nejprestižnější sportovní událostí je RamiCup – fotbalový šampionát RAMIRENT. Mezi sebou hrají kolegové i kolegyně z jednotlivých zemí v jasně daných pravidlech, samozřejmě o prvenství v podobě vítězného poháru. Nejhlučnější složkou jsou při zápasech vždy fanoušci a fanynky, kteří podporují při soubojích s velkým nasazením své týmy. I když cílem Ramicupu je pro každou zemi vyhrát, nezapomíná se na fakt, že všichni jsou kolegové a tvoří jeden velký tým. Letošní Ramicup 2017 se konal na Slovensku v Senci, kde se sešli zástupci zemí, aby si společně zasportovali a užili spousty zábavy. Zápasy byly velmi napínavé, a nakonec se podařilo „domácímu“ Česko - Slovenskému týmu vyhrát 1. místo! Česko - Slovenský tým zvítězil poprvé v historii!!!

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na příští rok.
 
Tým Ramirent