Nakladač VOLVO: L 25 B

 

V nabídce firmy Ramirent najdete kolové nakladače s hmotností do 23 tun s různými objemy lžic, díky čemuž si můžete vybrat stroj odpovídající Vašim požadavkům. 

Ve snaze nabízet našim zákazníkům ty nejkvalitnější stroje a zařízení spolupracujeme se světovými výrobci stavební techniky, firmami KOMATSU a VOLVO. 

 

Segment "velké mechanizace" obsahuje širokou nabídku strojů a zařízení pro všechny typy projektů, i těch speciálních. Dostupné jsou stroje s různymi technickými parametry, což umožňuje výběr správného zařízení pro individuální potřeby investora. Strojový park RAMIRENTu tvoří jen nejlepší světové značky, a tak máte k dispozici vždy nejnovější technologie. Nabídka RAMIRENTu zahrnuje zařízení k zhutnění půdy a asfaltu, zařízení pro zemní práce  a dopravu materiálu stejně jako i stroje na pokládku, recyklaci, drcení, frézování a třídění.  V této kategorii strojů najdete i teleskopické manipulátory, dozery, gradery či kompresory. Správný výběr stroje šetří čas i peníze. Obzvlášť,  když se využívá efektivní a bezporuchové zařízení a jen takové je dostupné v naší nabídce.

Technické parametry

Cena na vyžádání.

Máte zájem?

Zavolejte nám

800 202 101
Nebo kontaktujte nejbližší pobočku