Práce v Ramirentu

V byznysu, kde je kvalitní zákaznický servis nejdůležitější, jsou lidé pro tuto činnost základem.

Sektor pronájmu stavební mechanizace je postaven na poskytování profesionálních služeb klientům. Pokud naši zákazníci od nás nedostanou služby jaké požadují, vyhledají konkurenci. Stručně řečeno, pokud naši pracovníci a služby, které poskytujeme nebudou nejlepší, nebudeme  nejlepšími ani my jako firma. Z tohto důvodu bereme v Ramirentu velmi vážně výběr nových zaměstnanců,  jejich školení a další rozvoj našich zaměstnanců. Zveme Vás na návštěvu našich webových stránek, na kterých Vám představíme všechno to, co tvoří naši zaměstnanci. Neustále se snažíme být preferovaným partnerem, s nimiž chtějí spolupracovat klienti a současně být i dobrým zaměstnavatelem pro aktuální i potenciálních zaměstnance. V dnešní době si  klienti váží základních hodnot jakými jsou stisk ruky či úpřímný pohled do očí v souladu se zásadou dobrého partnerství. Navíc chtějí mít stálý přístup k nejnovějším technologiím a zároveň udržet náklady na co nejnižší úrovni. My jim v tom můžeme pomoci. 

Dnešní sektor pronájmu stavební mechanizace není je tím, čím byl na začátku vývoje v USA nebo Skandinávii. Dnes jde o obrovský sektor, který je napojen na celý průmysl s nejnovějšími technologiemi, procesy a systémy. 
Existují tři hlavní pilíře, o které se opírá novodobý sektor pronájmu stavební mechanizace a zařízení:  

Za prvé: lidé
Naši lidé jsou důvodem, pro který se klienti rozhodují spolupracovat se společností Ramirent, prvotně jsou právě oni hlavním důvodem, proč se klienti  k nám vracejí. V podnikání, kde je nejdůležitější poskytovat jen služby nejvyšší kvality  jsou to vlastně naši zaměstnanci, kteří tvoří základ pro další činnost naší firmy. 

Za druhé: znalosti a technologie
Kde je zařízení? Kdy bude na místě určení? Jaké jsou jeho parametry? Na co slouží dané zařízení?  Tak jako v každém jiném sektoru vědomosti jsou klíčem k úspěchu. Čím víc víme, tím lépe umíme pomoct našim klientům a splnit či dokonce i předvídat jejich očekávání. Naši zákazníci velmi dobře vědí, že Ramirent zaměstnává ty nejlepší odborníky. Jsou to vlastně naši zaměstnanci, kteří řeší problémy klientů tím, že jim pomůžou vybrat nejvhodnější stroj či zařízení. 

Za třetí: stroje a mechanizace

Pokud se naši klienti nebudou moci spolehnout na stroje a zařízení, které jim nabízíme, ztratíme je. To, co přispělo k tomu, že Ramient je jednotkou na trhu, je hlavně nejširší škála moderních zařízení ve špičkové kvalitě od předních světových výrobců, vždy čisté a dobře udržované.  To všechno v čase a místě výhodném pro klienta. 

Nejlepší lidé. Nejnovější informační systémy. Nejnovější zařízení. Všechny tyto elementy vytvářejí jedinečnou kombinaci služeb a podpory, které nenabízejí žádné jiné konkurenční firmy na trhu. Právě to je důvod proč se Ramirent stále drží v čele!